kontaktujte nás


služby & ceny » Nahrávání
Nahrávání

Mluvené slovo
Zajistíme profesionální mluvčí všech světových jazyků. Pro natáčení používáme vysoce kvalitní mikrofony (více naleznete v sekci Vybavení & technické info). Po samotném natočení následují úpravy zvuku (především odstranění zvukových nečistot) a celková finalizace pořízené nahrávky - mastering. Finální nahrávku Vám předáme na CD, prostřednictvím internetu, popř. jiným Vámi zvoleným způsobem.

Hudba
K dispozici máme vybavení pro současné nahrávání až do 16 stop. Nabízíme natáčení zpěvu nebo jednotlivých nástrojů a po předchozí domluvě jsme schopni nahrávat i celé kapely. Veškeré natáčení probíhá na počítači s nejmodernějším hardwarovým i programovým vybavením. Po natáčení následuje obvykle mix zvuku a nakonec mastering.

Kompletně zajistíme natáčení Vaší desky. Můžeme Vám nabídnout následující služby:
poskytnutí autorské hudby, napsání aranžmá, zajištění hudebníků, kompletní natočení, mix, mastering, profesionální grafický návrh obalu, výroba CD.

Reklamy
Zajistíme profesionální mluvčí dle Vašich požadavků. Na Vaše přání dodáme i autorskou podkresovou hudbu a celou reklamu ozvučíme, pomocí rozsáhlé databáze ruchů. Následuje úprava zvuku a kvalitní mastering, který umožní Vaší reklamě vyniknout mezi ostatními. Po dokončení Vám reklamní spot předáme v požadovaném formátu.

Natáčení provádíme v našem studiu v Praze 10 - Petrovicích. Fotografie naleznete v sekci Fotogalerie.